Водостічні системи

41 товар

Водостічні системи у Луцьку

Водостічна система - це частина конструкції будівлі, призначена для відведення надлишків води. Захищає будівлю (стіни, цоколь, фундамент) від прямого впливу дощу і снігу.

Потрібну водостічну систему ви без зусиль знайдете в Луцьку. Вибирати слід, виходячи з декількох особливостей: предмети відрізняються конструкцією, перерізом труби, матеріалом, з якого виготовлені.

Види конструкцій:

  • організовані внутрішні - призначені для багатоповерхових будівель, труби заховані всередину і знаходяться поруч з зовнішніми стінами;
  • організовані зовнішні системи - найбільш популярні, труби знаходяться із зовнішньої сторони будівлі;
  • неорганізовані водостоки - найпростіші по конструкції: односхилий дах з виступаючим за периметр будівлі козирком, по якій вода стікає прямо на землю.

Перші два види мають переваги перед неорганізованою системою, єдина перевага якої - низькі витрати на виробництво. Заплатити потрібно тільки за саму покрівлю та її монтаж. В Луцьку можна купити водостічну систему будь-якого виду, виходячи з потреб.

За формою перерізу труби водостік буває круглим і прямокутним. Який вибрати, залежить від архітектурних особливостей будівлі.

За матеріалом, з якого виготовлені, системи поділяються на два види: пластикові (ПВХ) і металеві (сталеві, алюмінієві або мідні з антикорозійним покриттям). Головні критерії вибору тут - вартість і довговічність.

Купити водостік у Луцьку

Водостічні системи в Луцьку за ціною виробника пропонує інтернет-магазин компанії «Старті». Завдяки багаторічним діловим зв'язкам з заводами-виготовлювачами, ми проводимо лояльну цінову політику. Щоб придбати у нас водостік, надайте наступну інформацію: розрахунок кількості матеріалів за проектом, бажані характеристики виробу, систему якого виробника хочете придбати. Разом з тим, своїм покупцям ми надаємо послуги вимірів і прорахунків. Це спрощує завдання по підбору потрібного комплекту.

Алгоритм покупки водостічних систем в нашому інтернет-магазин "Старті Луцьк":

  1. Вибираєте товар з асортименту, представленого на сайті інтернет-магазину компанії.
  2. Надаєте номенклатуру необхідного товару за проектом або замовляєте у нас послугу прорахунків і вимірів.
  3. Вносите передоплату за товар в офісі компанії.
  4. Очікуєте виготовлення продукції, згідно індивідуальним запитам.
  5. Обговорюєте з представником компанії дату та спосіб доставки матеріалу на об'єкт.
  6. Приймаєте матеріал в обумовлений час.