Утеплювач

10 товарів

Утеплювач у Луцьку

Утеплювач - це будівельний матеріал, який призначений для підтримки комфортного середовища всередині приміщень шляхом теплової ізоляції будівель і захисту їх від впливу вологи, низької температури взимку і від спеки влітку.

Принципово утеплювачі поділяються на три види, які в свою чергу також відрізняються один від одного в межах однієї категорії:

  • Для покрівлі (пінополістирол, скловата, мінеральна, кам'яна вата, керамзит, пінополіетилен, базальтовий утеплювач).
  • Для стін (зовнішні - пінополістирол (він же - пінопласт), теплоізоляційна штукатурка, базальтовий утеплювач; внутрішні - мінеральна вата, пробкові шпалери, пінополіетилен, піноізол (він же - пінопласт карбаміду).
  • Для підлоги (керамзит, мінеральна вата).

Основні бренди утеплювачів, що представлені в Луцьку

Базальтовий утеплювач «Термолайф» універсальний, його роблять з волокон базальтових гірських порід. По суті, це - мінеральна вата. Відмінне рішення не тільки для теплоізоляції фасадів, але і для покрівлі, оскільки матеріал легкий, але функціональний.

ВАЖЛИВО! до 60% тепла будинок втрачає через дах, тому надійно утеплити його просто необхідно.

Утеплювач марки Rockwool для стін - матеріал широкого застосування. Наприклад, для внутрішнього утеплення використовують плити з кам'яної вати, яка покривається пароізоляційною плівкою. Кам'яна вата - екологічно чистий матеріал, процес видобутку нагадує виверження вулкана: на заводі камінь плавиться в печі при температурі 1500 С і при обертанні центрифуги перетворюється на кам'яні волокна.

Утеплювач «Техноніколь» також хороший для стін і підлоги. Скловата, пінопласт, кам'яна вата - у виробника широкий діапазон вибору потрібної теплоізоляції. І зверніть увагу на екструзійний пінополістирол. Цим матеріалом можна утеплити фундамент - він не вбирає воду, отже, не набухає і не дає усадки. Матеріал майже не проводить тепло і пар, міцний і стійкий до хімії.

Утеплювач Неман - це скловолокно. Матеріал легкий і гнучкий, легко вкладається, високоефективний у процесі експлуатації. Здійснити монтаж можна навіть в дві руки - без помічників. Матеріал безпечний для здоров'я людини, оскільки виробляється з натуральних компонентів - піску, соди, вапняку.

Як замовити утеплювач в інтернет-магазині STARTI Луцьк

Завдяки налагодженим діловим зв'язкам з заводами, ми пропонуємо вам утеплювачі у Луцьку за цінами виробників.

Для покупки повідомте нам, який потрібний об'єм в кубічних або квадратних метрах, які хвилюють характеристики і для чого матеріал буде використаний (фасад, підлога, покрівля). Також вкажіть, якому виробнику віддаєте перевагу, і в які строки необхідний виріб.

Алгоритм покупки і доставки товару:

  • Виберіть утеплювач на сайті.
  • Виберіть обсяг матеріалу, а також інформацію про те, чи потрібні супутні матеріали для роботи з утеплювачем (дюбеля, клей).
  • Забронюйте товар на складі або обговоріть терміни поставки утеплювача з заводу.
  • Обговоріть з представником компанії дати і спосіб доставки матеріалу на об'єкт.
  • Приймайте замовлення в обумовлений час.