Тротуарна плитка

22 товари

Інтернет-магазин будматеріалів Старти у Луцьку пропонує купити тротуарну плитку від провідних виробників Polbruk і Керамейя. У каталогах представлені різні види плитки в різному колірному виконанні, різної товщини і ширини. Магазин пропонує найвигідніші ціни від виробника і оперативну доставку по всіх регіонах України.

Технічні характеристики тротуарної плитки

Завдяки різноманітності забарвлень ви зможете підібрати саме ту плитку, яка буде гармоніювати з дизайном вашого заміського ділянки. Представлена продукція відрізняється простотою в укладанні, стійкістю до явищ навколишнього середовища, міцністю і довговічністю. Плитка витримує підвищені механічні навантаження і не деформується під впливом вологості і перепадів температур. З плиток різних квітів можна викласти симпатичний візерунок, який гідно прикрасить ваш ділянку. У будь-який час року така доріжка буде виглядати акуратною та нарядною, привертаючи увагу гостей вашого будинку.

Замовити тротуарну плитку в Луцьку

В описі товарів зазначена вартість тротуарної плитки за м2 і поштучно. Ціна тротуарної плитки залежить від компанії-виробника. Ви можете самі задати відповідний вам ціновий діапазон у фільтрі, і сайт видасть вам список виробів, які підходять вам за вартістю. Доставка матеріалів здійснюється по всій Україні, приймається розрахунок готівкою і банківськими картками.