Будівельні суміші

8 товарів

Будівельні суміші в Луцьку

Будівельні Суміші - це багатокомпонентні суміші з мінеральними та полімерними в'яжучими речовинами в основі і з наповнювачами та модифікуючими полімерними добавками в складі. Їх головні переваги - технологічність, пластичність, стійкість до кліматичних явищ, раціональне використання матеріалів у порівнянні з ручним змішуванням різних компонентів. 

Готові будівельні суміші поділяються на прості і складні та відрізняються по в'яжучій речовині (гіпс, цемент, вапно - прості; вапняно-гіпсові, цементно-вапняні - складні). Також їх розрізняють за кількістю в'яжучого матеріалу в співвідношенні з заповнювачем: худі, нормальні та жирні.

За призначенням поділ йде на оздоблювальні, кладочні, гідроізоляційні та універсальні.
В цілому видів досить багато і кожен призначений для вузького діапазону робіт.

Будівельні суміші в інтернет-магазині СТАРТІ Луцьк 

«Поліпласт» - хімічний холдинг, який випускає будівельні суміші з початку 2000-х. На виробництві застосовуються сучасні технології, новітнє обладнання, натуральні продукти і компоненти. Продукція виходить недорога, але якісна.

Штукатурки, грунтовки, емульсії, клейові, монтажні, ремонтні, будівельні суміші «Поліпласт» представлені в широкому діапазоні.

Бренд «Єврозіт» ми вибираємо за інновації у виробництві, високу якість продукції, індивідуальний підхід до ділових партнерів і гнучку політику ціноутворення при постачанні продукції.

Штукатурки, шпаклівки, грунтовки, різні види будівельного клею, стяжки для підлоги - суміші «Єврозіт» легко і зручно використовувати, будучи впевненим у тому, що переробляти нічого не доведеться: матеріал стійкий до тріщин при перепадах температур і до атмосферних явищ.

Будівельні суміші в Луцьку за цінами виробників

Перш ніж зробити замовлення, визначтесь з вибором залежно від видів майбутніх робіт і умов експлуатації будівлі - важливі температурний режим, вологість та інші фактори. Цю інформацію надайте нашим спеціалістам, які допоможуть точніше визначити позиції замовлення.

Порядок придбання:

  1. Вибираєте товар на сайті.
  2. Укладаєте договір про оплату, попередньо обравши форму (передоплата, оплата на місці при отриманні замовлення з частковою передоплатою).
  3. Обговорюєте з представником компанії дату та спосіб доставки матеріалу на об'єкт.
  4. Приймаєте замовлення в обумовлений час.