Цегла

78 товарів

Цегла в Луцьку

Цегла один з найпопулярніших будівельних матеріалів у приватних забудовників. Виготовляється шляхом випалювання глини. Стіни стоять століттями. Має хороші технічні та експлуатаційні характеристики.

Матеріал має ряд переваг:

 1. міцність;
 2. довговічність;
 3. морозостійкість;
 4. екологічна безпека;
 5. стійкість до загоряння;
 6. естетичність.

Враховуючи ці переваги, виріб застосовується в цивільному та капітальному будівництві для зведення будівель і споруд виробничого, нежитлового та житлового призначення, а також у ландшафтному дизайні.

Різновиди цегли та її застосування

 • Керамічний вид виготовляється з глини з подальшим випаленням. Застосовується в будівництві для зведення несучих і проміжних елементів конструкції, для обробки фасаду і як огородження;
 • Силікатну цеглу виготовляють з вапна (гашеного) і піску з кварцу шляхом пресування. Застосовують як оздоблювальний матеріал у тих спорудах, де не передбачена висока вологість;
 • Гіперпресована складається з вапняку (90%), цементу (8%) і барвника (2%), а формування проводиться в спеціальних формах. Застосовується для облицювання й обробки;
 • Рядовий матеріал застосовується в побудові фундаментних основ і несучих конструкційних елементів будівель;
 • Лицьова (облицювальна цегла) – матеріал для оздоблення, але при відсутності впливу вологи;
 • Шамотна (вогнетривка цегла) застосовується в тих елементах конструкції, де є високі температури: печі, каміни, плити, димоходи та ін;
 • Клінкерна називається за технологією виготовлення: листова глина запікається в єдине ціле. Відрізняється зносостійкістю, і застосовується в різних будівельних цілях від облицювання до мощення;
 • Повнотіла виготовляється без внутрішніх і зовнішніх пустот;
 • Щілинна має отвори наскрізь у бруску. Форма і розміри порожнин не мають значення. Застосовується як кладковий матеріал і для підвищення теплоізоляційних властивостей.

Є й інші види, але вони рідко застосовуються.

Виробники цегли, що зарекомендували себе в Україні

У західному регіоні України затребувані наступні українські виробники: "БЦ цегла", Роздольський «Євротон», Сумський «Керамейя», німецький «Roben», польський «Terca», Івано-Франківський "Prokeram".

«БЦ цегла» - цегла Біла Церква відома в Україні. В її асортименті лицьова, керамічна і клінкер. Рядова випускається по маркам М100 і М200. Вартість матеріалу формується з марки і наявності дефектів-сколів (відбракування).

Роздольська цегла «Євротон» (Львівська обл.) виробляється на німецькому обладнанні. Асортимент представлений клінкером, рядовою, фасонною та облицювальною. Ціна на вироби залежать від форми і розмірів, а також кольору і марки.

Сумська цегла «Керамейя» представлена в декількох ТМ: «БрукКерам», «ДахКерам», «Клінкерам» і «ТеплоКерам». Бренд виробляє клінкерну цеглу, клінкерну бруківку і керамічні блоки. У вартість продукції бренду входять тара, штабелювання, упаковка і навантажувальні роботи.

Цегла «Roben» (Польща) виробляється на німецькому обладнанні і відрізняється хорошими якісними показниками. Продукція бренду – клінкер-цегла, плитка, бруківка. На дану цеглу в Луцьку ціна рівнозначна якості.

Польська цегла «Terca» зарекомендувала себе в західному регіоні України кращою за своїми експлуатаційними показниками. Це клінкер, має ексклюзивний дизайн, стійкий до ультрафіолету і температурних коливань. Продукція бренду за вартістю одна з найвищих в Україні.

Івано-Франківська цегла "Prokeram" найкраще поєднання в регіоні за вартістю і якістю. Завод виробляє облицювальну цеглу, рядову, рядову потовщену і брусок-половинку.

Як купити цеглу в Луцьку

Забудовники, які бажають замовити товар, надають детальну інформацію менеджеру. Для цього вказується тип або марка, для якого будівництва вибирається, бренд, модель (вказано в каталозі) і потрібний обсяг. Будьте уважні, обсяг вказується в штуках.

 1. У каталозі вказано асортимент і бренди, серед яких вибирається бажана продукція.
 2. Необхідно уточнити у менеджера, потрібну кількість матеріалу.
 3. Обговорення нюансів доставки: адреса, транспорт, час і дата.
 4. Прийом доставленого матеріалу покупцем на об'єкті.