Черепиця

79 товарів

Черепиця в Луцьку

Черепиця - покрівельний матеріал у вигляді поштучних пластинок - металевих, композитних, профільних, з піску та цементу. Примітно, що історія цього затребуваного сьогодні покриття покрівлі йде корінням в третє тисячоліття до нашої ери. Купити черепицю можна в Луцьку, не напружуючись пошуками і проблемами з доставкою.

Черепиця ділиться на натуральну і штучну. Кожен вид має кілька підкатегорій.

Види черепиці:

 • бітумна;
 • цементно-піщана (натуральна);
 • композитна;
 • керамічна (натуральна);
 • металочерепиця.

Бітумна черепиця довговічна. Якщо вірити виробникам, термін її служби - до 60 років. Але вона не може похвалитися міцністю із-за крихкості - вимагає особливо обережного поводження під час укладання. Цю черепицю роблять з целюлози, просоченої бітумом з полімерними добавками. Вона майже безшумна під час дощу і не проводить струм, підвищуючи безпеку житла під час грози.

Цементно-піщана черепиця - натуральний виріб, екологічний і від того популярний. Складається з суміші цементу, піску і води з додаванням вапна або гіпсу. Спочатку вона виходить сірого кольору, тому в суміш додають мінеральні пігменти для фарбування. Характерна особливість цього виду покриття - вага. Цементно-піщана черепиця набагато важча будь-якого іншого покриття, але екологічніша, стійкіша до вологи, морозів, сильного вітру, ультрафіолету.

Композитна черепиця - багатошарове покриття. В основі - лист сталі, покритий з обох сторін акриловою глазур'ю. Цей вид покрівельного матеріалу володіє високою міцністю, довговічністю, легкістю і естетикою: зовні нагадує натуральний матеріал.

Керамічна черепиця - справді елітний вид покрівельного матеріалу. Її виробляють з натурального компонента - глини. Цьому матеріалу не страшні ні погодні явища, ні час. Кераміка не тільки надійно захистить будинок, але й охарактеризує його господаря як успішного і заможного.

Металочерепиця - тонкий лист сталі, алюмінію або міді, покритий з обох сторін захисним полімерним шаром. Зовні виглядає як керамічна черепиця. Відрізняється міцністю, багатою палітрою кольорів, простотою монтажу та доступністю цін. Служить до 50 років.

Всі ці види черепиці пропонує в Луцьку компанія «СТАРТІ Луцьк» за цінами виробників. Для оформлення замовлення надайте проект покрівлі будівлі і вкажіть бажані характеристики матеріалу. Ми підберемо те, що вам потрібно. Або наш майстер виїде до вас і зробить необхідні виміри, щоб визначити обсяги замовлення.

Купити черепицю в Луцьку, компанія СТАРТІ Луцьк

Алгоритм покупки і доставки товару:

 1. Майстер виїжджає на ваш об'єкт для вимірів і уточнення необхідного обсягу матеріалу або знайомиться з прорахунками, які ви надаєте.
 2. Виходячи з потреб, вибираєте черепицю з асортименту інтернет-магазину в Луцьку.
 3. Вносите передоплату за товар.
  Очікуєте виготовлення або доставки продукції на склад з виробництва.
 4. Обговорюєте з менеджером дату та спосіб доставки матеріалу на об'єкт.
  Приймаєте замовлення в обумовлений час.

Якщо у вас виникнуть складнощі при виборі черепиці, наш менеджер проконсультує вас з приводу всіх питань, пов'язаних з вибором і покупкою товару.